İnova Yapı Ürünler

Müşterilerimize verdiğimiz değerle büyüyoruz


BAR KAPISI FLİP FLAP TEKNİK ÖZELLİKLERİ

KAPILAR ;

Bar Kapıları üretim ve montaj esnasında çizilmeye karşı yüzey koruma sistemli,müşteri istekleri doğrultusunda galvaniz boyalı,krom kaplı,pvc kaplı olmak üzere kullanılacak ünitenin özelliklerine göre ithal saçlardan oluşturulmaktadır.Bar kapılarında 4 cm kalınlıkta kanat uygulaması yapılmaktadır.
Aluminyum çerçeveli model bar kapılarının hiçbir noktasında ön saç ve arka saçlar ısı köprüsü oluşturulması ve yalıtımın maksimum düzeyde olması için birbirine değmeden,birbirinden bağımsız son model teknoloji ile monte edilmektedir.Bu işlemle Yalıtım maksimum düzeyde tutulmaktadır.
• Standart ürünler ve özel ölçülerde , farklı alanlarda kullanılmak istenen flip flap kapılarda,özel alüminyum profillerle dönülerek üretilebilmektedir.
Bar Kapıları  içerisinde poliüretan hammadde dışında hiçbir yan mamul bulunmamakla birlikte,kapılar istenilen her ölçüye uygun özel kalıplarda hazır panel kullanılmadan poliüretan enjekte edilerek, birbirinden  bağımsız  birleşimlerden oluşur.
•Flip Flap Bar kapılarının tamamı % 100 poliüretan hammadde dolgulu,üretilmekte ve  üretim  bandı  kontrollerine  tabi  tutularak  ürünler  elde  edilmektedir.
•Soğuk oda bar kapılarının tüm noktalarında 42 dansite poliüretan,izolasyon malzemesi 42 kg/m3 yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek, elde edilmektedir..
•Bar kapıları kullanılacak ünite ihtiyacına göre eşikli ve eşiksiz modelde inşai tip ve sandwich panel tip alana monte edilecek şekilde üretilebilmektedir.
Üretimini yapmakta olduğumuz bütün ürünler, Dünya genelinde yalıtıma uygun  yapılan  tüm  materyallere  monte  edilecek  şekilde  üretilmektedir.
•Yumuşak,yalıtımlı,esnek kapı lastikleri ile yüzeye tam temas sağlayan % 100 yalıtım sağlayıcı kapı lastikleri kapı üzerine monte edilmektedir.
Bar Kapıları menteşeleri  çift yöne eksantrik  (içeri ve dışarı açılabilen) menteşe sistemine sahiptir.Dünyada ilk kez inova soğutma bar kapılarında uygulanan kapıda farklı bir değişiklik yapmadan istenilen yöne açılışı sağlayan  yön  değiştirme  menteşelerine  sahiptir.
•Yüksek arge çalışmaları sonunda özel tasarımlar ile elde edilen kapı kolları sayesinde kapılarda estetik bir görünüm elde edilmiştir.
•Bar Kapıları kullanılacakları alanın özelliklerine göre çift kanat yada tek kanat olarak üretilebilmektedir.
•Kapı kanadı ve kullanılan aksesuarların tamamı ürünün kalitesini belgeler nitelikte ıso 9001 ve 2008 kalite belgeli , Avrupa normlarına ve gıda tüzüğüne uygunluk açısından tüm ürünler iyi hijyen uygulamaları belgesine sahiptir.

KAPI ÇERÇEVELERİ (PERVAZLAR)

ALUMİNYUM PERVAZ ;

· + °C pozitif değerlerde çalışacak ünitelerde ve müşteri istekleri doğrultusunda % 100 alman teknolojisi ile tasarlanmış Avrupa normlarında ithal 1.sınıf kalitede ısı köprülü eloksallı alüminyum hammaddeden üretilmiş,sıfır iletkenlik özelliği sayesinde kapı etrafında terlemeyi önleyen çok şık dizayn edilen kapı pervazı sistemine sahiptir.
· Pervazlar üzerinde rahatlıkla vida,civata,buldeks vida uygulaması,üzerine yapılabilen mukavemettedir.
· Pervaz içerisi yalıtımı maksimum düzeyde tutmanın gerekli olduğu hallerde pervaz içlerine yalıtım dolgu uygulaması yapılabilecek şekildedir.
· İç pervaz uygulaması yapabilmek için çerçeve arka kısmında iç pervaz kanalı bulunmaktadır.
· Uygulamanın yapılacağı alanda yer alan duvar kalınlığının her ünitede değişkenlik göstereceği için ,inova soğutma tarafından özel olarak geliştirilen kapı pervazı 5 cm den sınırsız kalınlığa kadar olan duvar kalınlıklarına rahatla uygulanabilecek özelliktedir.
· Kapı pervazı ve pervaz aksesuarları ürünün kalitesini belgeler nitelikte ıso 9001 ve 2008 kalite belgeli ,avrupa normlarına ve gıda tüzüğüne uygunluk açısından tüm ürünler iyi hijyen uygulamaları belgesine sahiptir.