İlk Günkü Hedefimiz

Müşterilerimize verdiğimiz değerle büyüyoruz

İlk Günkü Hedefimiz


Bu hedeflerimizi ilk kuruluş günümüzde hedeflemiştik. Zaman zaman bu hedeflere dönüyor ve ilkelerimizdeki otokontrolümüzü yaparak kendimizi yolumuzdan, hedefimizden sapmamak noktasında değerlendiriyoruz. İlk Hedefimiz Başarının anahtarı olarak kullanıcıya hizmet vermeye odaklanmak Biz, en başından beri son kullanıcıya gidecek kapılarda mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. 
İster yeni bir soğuk hava depo kapsısı üretelim ister mevcut kapılarımızda bir değişiklik yapalım; kendi şirket içi hedeflerimizden veya kâr oranlarımızdan çok, nihai olarak size en iyi hizmeti verdiğimizden emin olmaya çalıştık.

 

Ürünlerimiz çok kaliteli ve ekonomiktir ,satıcı bayilerimiz için yüksek karlılık sağlayıcıdır. Gerek ülkemizde (Yurtiçi Kargo-Aras Kargo-Ege Ulaşım-Nak Kargo-Gökbora-Meltem Nakliyat –Ptt Kargo-Mng Kargo –vs) Gerekse Uluslar arası (Tnt-Ups-Mng-Psc-FedEx-Frex-Pts-Thy Cargo-Msc Turkey-Mitas-Atf-Es-Und) Olmak üzere Yapmış olduğumuz ciddi anlaşmalarla Soğuk oda kapılarının son kullanıcıya en ekonomik nakliye bedeli ile sevk edilmesini sağlıyoruz. Çalışma şeklimiz güven ,sadakat ve başarıya dayalıdır.

Çalıştığımız firmaları seçerken son kullanıcının mutlulugunu hedeflerken ,çalışılan firmanın ödeme düzeni ve yaptığı iş düzenine çok dikkat ederiz. Dünya genelinde dilediğimiz adette kapı satabilecek üretim tesisine,yetkin personele,mükemmel satış ağına sahibiz.Dilediğimiz an dilediğimiz adette fabrika kurabilir,personel adetlerimizi dilediğimiz adette artıracak profesyonelliğe sahibiz. Tüm bu becerilerimize rağmen çok adette ürün satmak değil, makul adetlerde,memnun ve mutlu müşteriler ulaşabileceğimiz adette ürün üreterek onları sizlere ulaştırmaz azmindeyiz. Ürünlerimizi üretirken ve ürün seçerken dünya genelindeki Yasal mevzuatlardan asla ve asla ödün vermeden ürün üretir ve son kullanıcıya ulaştırırız. Örneğin daha ucuz ürün üretmek gafletiyle asla ürünlerimizde bakteri barındırmaya en üst düzeyde müsait olan ve nem, su gibi ortam ısısının değişikliklerinden maksimum düzeyde etkilenen tahta, ahşap gibi ürünler kullanmayız. 

Üretilen soğuk hava depo kapılarında dünyanın kabul gördüğü yoğunlukta poliüretan enjekte deriz ve yalıtımı maksimum düzeyde tutar ve sizlere sunarız. Peki yalıtım maksimumda olmaması ne anlama gelir ? Ucuz olan her ürün de dilediğiniz analiz merkezlerine ürünleri götürünüz göreceksinizki kullanılan poliüretan yoğunluğu konusunda mutlaka eksik bir nokta olacaktır. Buda kullandığınız soğuk oda kapınızın beklenilen,istenilen yalıtımı yapmadığı görülecektir.

Yalıtımın istenilen değerlerde olmaması her gün sizin enerji verimliliğinizi düşürecek enerji maliyetlerinizi yükseltecek ve soğuk odanızda muhafaza ettiğiniz Ürünlerin miadından daha önce bozulmasına bakteri barındırmasına sebep olacaktır. Kapılar soğuk odaların en çok kullanılan en hareketli materyallaridir.Soğuk hava depolarının en önemli, en kıymetli, en hassas malzemeleridir. Bu nedenlerle biz size verdiğimiz değerden asla ve asla ödün vermeyiz.Çünkü siz bizim için değerlisiniz.