Inova Yapı Ürünler

ANAHTAR TESLİM

Anahtar Teslim Taahhüt Hizmetlerinde İnova Yapı Taahhüt ve Tedarik Grubu , ölçüleri ve çalışma değerleri ne olursa olsun tüm soğuk hava depo Kapı ihtiyaçlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit eder.

İnova Yapı Üretim Grubu tarafından tamamı kendi bünyesinde üretilen ve kendi tasarımı olan Soğuk oda kapıları İle aksesuarlarında firmaların ihtiyacıolan Soğuk oda kapılarını üretir vemüşterilerin uygulama alanlarında...

Devamı için tıklayınız.

SOĞUK ODA KAPILARI, ÜRETİMİNDE DÜNYA MARKASI

İnova Yapı
15 yılı aşkın süredir Almanya da soğutma sektöründe uzmanlaşmış olan Grubumuz Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerdeki soğuk oda kapısı ihtiyacına cevap vermek üzere 2007 senesinden buyana

HİZMETLERİMİZ

İKLİMLENDİRME (Klimatizasyon) Yeni teknolojiyle donatılmış binalarda iklimlendirme sistemleri ve klimatizasyon gibi kelimeler çok sık duyulur. Devamı için tıklayınız.
Isı Köprüsü nedir? Yalıtıma Katkısı Nedir ? Isı Kayıpları Nasıl engellenir? Isı transferi, yüksek enerjili (sıcak) taraftan, düşük enerjili (soğuk) tarafa doğrudur. Bu nedenle soğuk oda yalıtımları, bilinenin aksine içerideki soğuğun kaçmaması için değil, dışarıdan ısının girmeyeceği şekilde tasarlanır ve gerçekleştirilir. Devamı için tıklayınız.

Tüm hizmetler için Tıklayınız.

soğuk oda çarpma kapı soğuk oda çarpma kapı

SOĞUTMANIN TARİHÇESİ

SOĞUTMA : Bir maddenin veya ortamın sıcaklığının,onu çevreleyen hacim sıcaklığının altına indirilmesi ve orada muhafaza etmek üzere ısının alınması işlemine Soğutma denir.Genel olarak soğutma;çevre sıcaklığının altına inilmesidir. Bir diğer Tanımla; Soğutma,bir yerdeki ısının başka bir yere nakledilerek,o yerdeki sıcaklığın ortam sıcaklığının altında bir sıcaklıkta tutulmasıdır.
Soğutma işlemi ortam sıcaklığı ile 1̊C arasında iklimlendirme amaçlı, 10 ̊C ile - 40 ̊C arasında soğuk muhafaza için ticari amaçlı ve çeşitli sıcaklıklarda endüstriyel amaçlı olarak kullanılmıştır. Bunların en önemli ihtiyaçların başında konforlu bir ortam gerekmektedir. Bunun için yazın ortam sıcaklığının altında bir sıcaklık gerekmekte olup, bu da soğutma makineleri ile temin edilmektedir.

Soğutma iklimlendirmenin bir parçası olduğu gibi aynı zamanda insanlar için gerekli olan temel ihtiyaçların (gıda,ilaç,çöp,kozmetik vs.) muhafazası için de kullanılmaktadır.İnsanlığın,soğutmayı günlük hayatında uygulaması M.Ö. 1000 yıllarına dayanmaktadır. Kışın oluşan kar ve buzu muhafaza ederek sıcak mevsimlerde bunu soğutma amaçlı kullanmışlardır.İklimlendirme ve soğutma insan hayatının vazgeçilmez birer parçasıdır.
Devamı için tıklayınız.
İnova Yapı Soğutma Sürgülü Kapı

PROJELENDİRME

İnova Yapı Projelendirme Grubumuzda yer alan mühendis ve mimar kadromuzla gerek tarafınızdan gelen projeler detaylı şekillerde incelenerek en uygun Soğuk oda kapısı seçimleri hazırlanmakla birlikte, gerekse kullanılacak alanınıza uygun projelendirme tarafımızdan en hassas bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Devamı için tıklayınız.

SERVİS & MONTAJ

SERVİS
İnova Yapı Dünya Genelinde Hizmet veren bir firma olması nedeniyle Dünyanın farklı noktalarında Acil servis ekibine sahibiz.7 gün 24 saat bizlere dilediğiniz sorunlarınızda ulaşabileceğiniz teknik ekibe sahibiz.
MONTAJ
15 yıllık üretim ve montaj bilgimizle istenilen soğuk hava depo kapılarınızı maksimum başarı kaliteli malzeme,aksesuar,sorunsuz ve mükemmel işçilik ile dilediğiniz alanlarda etkin bir şekilde montaj yapabilmekteyiz.
Devamı için tıklayınız.
İnova Yapı Servis ve Montaj
İnova Yapı

ÜRÜN KATALOĞU

İnova Yapı soğutma sistemleri ürünlerini, o ürünlere ait teknik ve montaj bilgisini bulabileceğiniz online kataloğumuz ile tüm ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. İnova e katalog

ÜRÜN RENK KARTELASI

İnova Yapı soğutma sistemleri kapılarına ait renk kodlarının bulunduğu ral kataloğunu inceleyebilirsiniz.
iNOVA ÜRÜN RENK KARTELASI
INOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

INOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ

İNOVA ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİ